Vyjednáváme a realizujeme display kampaně.

Jakožto media buyer, se již 10. rokem zaobíráme plánováním, negociací a realizací display/brand kampaní.

Naší hlavní doménou je schopnost vyjednávat bezkonkurenční podmínky při nákupu display prostoru skrze český, slovenský, maďarský, rumunský, polský, rakouský a bulharský mediální trh.

V oblasti display reklamy se specializujeme hlavně na brandové a nestandardní formáty od brandingů až po zajímavé 3D formáty.

Nicméně umíme velmi dobře pracovat i v oblasti klasických bannerů a CPC.

S čím umíme pomoci

Jaké služby nabízíme

Display reklama

V oblasti display reklamy se specializujeme hlavně na brandové a nestandardní formáty od brandingů až po zajímavé 3D formáty. Nicméně umíme velmi dobře pracovat i v oblasti klasických bannerů a CPC.

Portfolio

V rámci našeho portfolia se snažíme vždy spolupracovat s kvalitními partnery a soustředíme se vždy na top 10 mediálních domů dle Gemius Rating dané země. Pracujeme s portfoliem webů se zásahem přes 62 mil. uživatelů za měsíc.Proto jsme schopni vybrat web i cílovou skupinu pro Vaši kampaň vždy individuálně a přesně na míru daných požadavků.

Konzultace

V rámci konzultační činnosti můžeme nabídnout naše zkušenosti při plánování a vyjednávání prostoru pro klienty jako Packeta, Datart, Alza, Bibloo, Zoot, Trido, Sony, Wargaming atd.